Nowoczesna firana żakardowa z czterema pasami dekoracyjnymi.
Firana tkana jest z delikatnej przędzy nabłyszczanej. Tło firany to delikatna, a zarazem gęsto tkana siateczka, przypominająca woal. Nie jest to firana "dziurzasta", ażurowa, będzie więc idealną propozycją dla osób
nie do końca przekonanych do firan żakardowych. Elegancki, oryginalny wzór w pasy to modny i nowoczesny sposób na dekorację okienną. Jeśli chcesz postawić na coś innowacyjnego koniecznie wybierz firany w pasy.
Jest to firana żakardowa, czyli w odróżnieniu od firan woalowych:
- bardzo łatwa w utrzymaniu, doskonale się pierze - nie pozostają na niej najmniejsze ślady zanieczyszczeń.
- nawet po wieloletnim użytkowaniu pozostanie śnieżno-biała.
- nie trzeba jej prasować - wystarczy wieszać wilgotną i sama nabierze odpowiednich kształtów.
- doskonale cyrkuluje powietrze.
Wysokość: 140, 160, 250 cm,
Kolor: biały
Producent: HAFT S. A.
Skład: 100% Poliester
Uwagi: Na życzenie możemy wszyć taśmę marszczącą oraz obszyć boki firany. Informacje w zakładce:
Usługi krawieckie.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.