Nie możesz znaleźć produktu na twoje okno? Nic straconego! Posiadamy własną szwalnię, więc dekoracje szyjemy na wymiar.

Zobacz więcej...
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: 101/401015 TA
Zasłona gotowa z taśmą z miękkiego velvetu to propozycja dla osób, które chcą szybko odmienić wygląd okna i nadać wnętrzu elegancki, wyrazisty charakter. Głębokie czarne tło oraz bogaty motyw różowych, czerwonych, białych i fioletowych kwiatów tworzą efektowną dekorację, która od razu przyciąga wzrok.
To zasłona dla osób, które lubią wnętrza z charakterem. Kwiatowy wzór prezentuje się dekoracyjnie, ale jednocześnie elegancko, dzięki czemu świetnie odnajdzie się w salonie, sypialni, jadalni lub pokoju gościnnym.
Zasłona została wykonana z tkaniny velvetowej, która jest miękka, przyjemna w dotyku i bardzo efektowna wizualnie. Velvet pięknie podkreśla głębię kolorów oraz nadaje wzorowi bardziej luksusowego wyglądu.
Wszyta taśma umożliwia wygodne zawieszenie zasłony na karniszu oraz estetyczne ułożenie materiału. Dzięki temu dekoracja okna wygląda elegancko i harmonijnie już po zawieszeniu. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać piękny efekt bez dodatkowego szycia.
Czarna zasłona velvetowa w kwiaty najlepiej pasuje do wnętrz eleganckich, glamour, modern classic, klasycznych, romantycznych, vintage i eklektycznych. Pięknie prezentuje się na tle jasnych ścian, beżowych dodatków, złotych lub srebrnych akcentów, naturalnego drewna oraz butelkowej zieleni.
W jasnych pomieszczeniach może stać się mocnym akcentem dekoracyjnym, który dodaje aranżacji głębi i elegancji. W sypialni stworzy bardziej przytulny, nastrojowy klimat, a w salonie podkreśli stylowy charakter wnętrza.
Połączenie czerni z różowymi, czerwonymi, białymi i fioletowymi kwiatami sprawia, że zasłona wygląda dekoracyjnie i bardzo elegancko. To idealny wybór, jeśli chcesz, aby okno stało się ważnym elementem aranżacji.
Zasłona z takim wzorem pięknie komponuje się z gładkimi dodatkami, jasną sofą, beżowym narożnikiem, drewnianymi meblami, złotymi lampami i dekoracyjnymi poduszkami. Wystarczy zawiesić ją przy oknie, aby wnętrze zyskało zupełnie nowy wygląd.
Wybierz zasłonę gotową z taśmą z miękkiego velvetu, jeśli chcesz nadać wnętrzu elegancji, głębi i wyjątkowego charakteru. Różowe, czerwone i białe kwiaty na czarnym tle tworzą efektowną dekorację okna, a wszyta taśma ułatwia wygodne zawieszenie oraz estetyczne ułożenie zasłony.
Wymiary przed zmarszczeniem (szer. cm x wys. cm):
145 x 160; 145 x 170;
145 x 180; 145 x 190;
145 x 200; 145 x 210;
145 x 220; 145 x 230;
145 x 240; 145 x 250;
145 x 260; 145 x 270;
145 x 280;
Kolor dominujący: czarny
Skład: 100% Poliester
Producent: abcfirany.pl
Gramatura: 180 g/m2
Typ materiału: velvet
Cechy: jednostronna
![]()
Uwagi: Na życzenie możemy uszyć gotowe zasłony na indywidualny wymiar. Usługi krawieckie.
Dobierz inne produkty z tej samej kolekcji: zasłonę gotową na przelotkach, obrus prostokątny, bieżnik, poszewkę dekoracyjną lub tkaninę velvetową na metry. Stwórz spójną aranżację okna, stołu i kanapy w eleganckim kwiatowym wzorze.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.