abcfirany.pl
Koszyk
Panel klienta
Kontakt
Strona główna » Zespół abcfirany

Zespół abcfirany

Nasz zespół
abc

Nasze produkty są tworzone z największą starannością przez nasz niesamowity zespół. Poznajcie bliżej osoby, które stoją za naszymi produktami.

 

Ania Janina
Specjalistka ds. Obsługi Sklepu Internetowego Mistrzyni Krawiectwa

Za tą chłodną i formalną nazwą kryje się wspaniała, młoda, zdolna, ambitna, odważna i otwarta na nowe wyzwania kobieta, która w naszej firmie stawiała pierwsze kroki jako pracownik. Ania jest aniołem stróżem naszych Klientów.

Janina jest wybitną specjalistką w swoim fachu. Pojęcie „niemożliwe do uszycia” zostało trwale wyparte z jej słownika. Janka współpracuje z abcfirany ponad 10 lat. Uwierzyła w naszą firmę i tworzyła ją razem z nami od podstaw. Jest z nami na dobre i na złe.

Mikołaj Edyta
Informatyk Liderka zespołu

Mikołaj to nasz magik od komputerów. Pracuje na stanowisku programisty, grafika, specjalisty od mediów społecznościowych. Choć nie widać go zza monitora, to efekty jego pracy są wyraźnie zauważalne. Mikołaj jest w naszej firmie od dziecka, zna ją od podszewki. Wnosi ogromny wkład w rozwój abcfirany.

Edyta odpowiada za dział produkcji, koordynuje pracę wielu osób pracujących na krojowni i szwalni. Dba o to, aby zamówienia wychodziły jak spod igły. Nie boi się trudnych wyzwań. To wulkan pozytywnej i kreatywnej energii!

Anna Paulina
Krawcowa Krojcza

Ania jest pogodną i bardzo ciepłą osobą. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Jest towarzyska i ma duże poczucie humoru. Jest osobą ambitną i chętnie się uczy. Najbardziej lubi szyć zazdrostki, więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że te zakupione u nas wyszły właśnie spod ręki Ani.

Paulina jest osobą pewną siebie, wyrazistą, twardo stąpającą po ziemi. Dziewczyna konkret! Jest żywiołowa, ma temperament i charakter, a z drugiej strony jest bardzo wrażliwa i delikatna. Paulina jest niczym wulkan pozytywnej energii, jest duszą towarzystwa. Jej śmiech rozchodzi się po całej firmie.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu